Kosova'yı Türkçe Okuyun

Prizren’de yeni bir park daha açıldı

Prizren’de yeni bir park daha açıldı
22 May 2019 - 2:57

Prizren Belediyesi’nin girişimiyle Prizren’de yeni bir park daha hizmete açıldı.

Prizren Belediyesi tarafından, Bazdarhane semtinde yaptırılan park ve çocuk oyun alanı, 21 Mayıs Salı günü Prizren Belediye Başkanı Mytaher Haskuka ve çoğunluğunu çocukların oluşturduğu vatandaşların katılımıyla sade törenle hizmete açıldı. 

Görüntünün olası içeriği: 1 kişi, kamera ve açık havaDinlenme parkı çocuk oyun alanlarından oluşan park mahallenin önemli bir eksiğini giderdi.  Yeni açılan park ve çevre düzenlemesi mahalle sakinleri tarafından takdirle karşılandı.

Görüntünün olası içeriği: oturan insanlar, ağaç, ayakkabılar ve açık havaBurada açıklama yapan Prizren Belediye Başkanı Mytaher Haskuka şu sözleri söyledi:

Vatandaşlar için yeşil ve rekreasyon alanları yaratmak, programımızın kilit noktalarından biridir. Bugün, Bazhdarhane semtinde Çocuklar İçin Park ve Oyun Salonunu başlattığımız kentsel dönüşümün bu amacına ulaşmak için bir adım attık.

Görüntünün olası içeriği: ağaç ve açık havaPrizren’e 10 Yeni Park Daha

Prizren’e 10 yeni park daha yaptırılacağının müjdesini veren Haskuka, ”Park tüm vatandaşlara hayırlı olmasını diliyorum. Yıl sonunda Prizren Belediyesi’nde yeşil, aydınlatılmış ve rekreasyonel bir ortamda yaşayan vatandaşlarımızın serbest zamanlarını geçirebilecekleri en az 10 parkımız olacak.” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.